Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
motinka Creative Commons License 2007-10-27 22:01:27 500
ez a jóember biztosan asztalos volt? én nem hiszem! ilyen munkát még én sem csinálok amatőr létemre.
Előzmény:
Trust11 Creative Commons License 2007-10-23 12:50:54 498
Sziasztok! Készen van a konyhabútor, de sajnos van néhány kivetnivaló benne.
Az egyik az lenne, hogy a munkalap egyik oldala teljesen látható, és annak az élvédője nem lett valami szép. Nem tudom, hogy ezt utólag hogyan tudná javítani az asztalos, de én arra gondoltam, hogy ha létezik valamilyen utólag is felhelyezhető élvédő, ami esetleg 1-2 mm-t ráfekszik a munkalapra, azzal meg lehetne oldani a problémát.
Tudtok ilyen élvédőről? Ha sikerül felteszem a képet, írjatok véleményt róla, lehet hogy csak én vagyok túl igényes, vagy más is szólna ezért a hibáért?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!