Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-10-26 20:34:48 380

Szia!

Remélem hazamegy! Még hazamehet! Nekem volt olyan hogy egy hónapig nem jött haza majdnem és meglett és él és virul!! Szorítok érte!

Igaz én is várom haza egyik cicámat!

Jó éjt!

A hozzászólás:
Eyesight Creative Commons License 2007-10-26 20:02:23 379
sziasztok. képzeljétek, az én cicám nem jött haza. tegnap délután óta hívom és semmi. nagyon aggódom érte. ugye nincs semmi baja???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!