Keresés

Részletes keresés

ody42 Creative Commons License 2007-10-25 18:01:28 373

Szia!

 

Én is a kosárra gondoltam. A jeggyel kapcsolatban tanácstalan vagyok... A háziállat.hu (?)-n azt olvastam, hogy a kutyánál kisebb állatoknak nem kell jegy. De nekem is gyanús ez, illetve ha a kalauz nem így tudja, az ugye probléma. Másik probléma, hogy most hozom el a cicát, szóval bizti nagyon meg lesz ijedve szegényke :( De sajnos nem tudunk kocsival értemenni.

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-10-25 17:06:30 372

Kedves Ody42!

 

Szerintem legpraktikusabb megoldás ha szállítókosárban szállítod! És az állatoknak is úgy tudom kell külön jegyet venni! Úgy tudom cicáknak is.

 

Üdv. Pici

Előzmény:
ody42 Creative Commons License 2007-10-24 21:28:11 371

Sziasztok!

 

Itt is megkérdezem azt, amit egy másik topicban már megtettem :) (Én kis türelmetlen...)

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy hogyan lehet cicát szállítani bkv-n/ vonaton/ buszon? Elsősorban a dolog anyagi részében vagyok tanácstalan, ill. abban, hogy kell-e speciális jegyet venni neki. Hiába böngésztem az illető fogyasztóbarát vállalatok honlapját...

 

Nagyon szépen köszönöm!!!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!