|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-10-25 17:06:30
|
372
|
Kedves Ody42!
Szerintem legpraktikusabb megoldás ha szállítókosárban szállítod! És az állatoknak is úgy tudom kell külön jegyet venni! Úgy tudom cicáknak is.
Üdv. Pici |
|
A hozzászólás:
 |
ody42
2007-10-24 21:28:11
|
371
|
Sziasztok!
Itt is megkérdezem azt, amit egy másik topicban már megtettem :) (Én kis türelmetlen...)
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy hogyan lehet cicát szállítani bkv-n/ vonaton/ buszon? Elsősorban a dolog anyagi részében vagyok tanácstalan, ill. abban, hogy kell-e speciális jegyet venni neki. Hiába böngésztem az illető fogyasztóbarát vállalatok honlapját...
Nagyon szépen köszönöm!!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|