Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-10-25 17:06:30 372

Kedves Ody42!

 

Szerintem legpraktikusabb megoldás ha szállítókosárban szállítod! És az állatoknak is úgy tudom kell külön jegyet venni! Úgy tudom cicáknak is.

 

Üdv. Pici

A hozzászólás:
ody42 Creative Commons License 2007-10-24 21:28:11 371

Sziasztok!

 

Itt is megkérdezem azt, amit egy másik topicban már megtettem :) (Én kis türelmetlen...)

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy hogyan lehet cicát szállítani bkv-n/ vonaton/ buszon? Elsősorban a dolog anyagi részében vagyok tanácstalan, ill. abban, hogy kell-e speciális jegyet venni neki. Hiába böngésztem az illető fogyasztóbarát vállalatok honlapját...

 

Nagyon szépen köszönöm!!!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!