Keresés

Részletes keresés

damm Creative Commons License 2007-11-05 10:13:28 2006

No és mit mondott Orbán pár évvel ezelőtt ebben a témában?


"Nem lehet - legalábbis én nagyon nehezen tudok - érveket találni a magyar kormányzópárt (az MDF) mellett, amikor megkérdezik, hogy van az, hogy a magyar kormányzópárt alelnöke (Csurka) náci nézeteket hangoztat nyíltan, újságban, s a miniszterelnök először nem határolja el magát, utána pedig csak szóban határolja el magát, de megmarad egy fedél alatt ezzel az alelnökkel. Az, hogy a miniszterelnök azt mondja, neki nem tetszik, amit Csurka mond, ez ma Nyugat- Európában a náci nézetekkel szemben kevés."

Törölt nick Creative Commons License 2007-11-05 10:10:35 2005
A zsidók meg Semjéneznek !
Törölt nick Creative Commons License 2007-10-21 23:31:53 1991
Lopcsányi meg azt mondja" mi az hogy nagyon is."
A hozzászólás:
Kelek Creative Commons License 2007-10-20 08:30:52 1990

 

 

Semjén zsidózott.

Mit mondana erre a pufajkás? "NAÉS?"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!