|
|
|
|
 |
damm
2007-11-05 10:13:28
|
2006
|
No és mit mondott Orbán pár évvel ezelőtt ebben a témában?
"Nem lehet - legalábbis én nagyon nehezen tudok - érveket találni a magyar kormányzópárt (az MDF) mellett, amikor megkérdezik, hogy van az, hogy a magyar kormányzópárt alelnöke (Csurka) náci nézeteket hangoztat nyíltan, újságban, s a miniszterelnök először nem határolja el magát, utána pedig csak szóban határolja el magát, de megmarad egy fedél alatt ezzel az alelnökkel. Az, hogy a miniszterelnök azt mondja, neki nem tetszik, amit Csurka mond, ez ma Nyugat- Európában a náci nézetekkel szemben kevés."
|
|
 |
Törölt nick
2007-11-05 10:10:35
|
2005
|
| A zsidók meg Semjéneznek ! |
|
 |
Törölt nick
2007-10-21 23:31:53
|
1991
|
| Lopcsányi meg azt mondja" mi az hogy nagyon is." |
|
A hozzászólás:
 |
Kelek
2007-10-20 08:30:52
|
1990
|
Semjén zsidózott.
Mit mondana erre a pufajkás? "NAÉS?" |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|