Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
killmark Creative Commons License 2007-10-18 20:59:09 494

vákuumfóliázott?

azzal  sajna semmit.

csere.

Előzmény:
sylvanus67 Creative Commons License 2007-10-17 15:17:09 493
Mit lehet csinálni ha a beépített sütő hőjétől az alatta lévő ajtó felső élén levált, megkunkorodott a "fólia"?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!