Keresés

Részletes keresés

Bolivian Dancer Creative Commons License 2007-10-17 23:32:18 2370

Róla van szó:

 

 

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2007-10-17 09:20:25 2369

Bemásolva a Matskák 2 topikból:

 

Sziasztok,

 

elnézést a floodért...

 

Vasárnap találtam egy szürke perzsa lánycicát, a VIII. kerületben. Befogadtam, és kitettem falragacsot, hogy nálam veheti át aki keresi. Tudom, kicsi az esély, hogy aki elhagyta olvas ide, de azért beirom.

 

Ha nem jelentkezik senki érte, lehet megtartom, de ha nem, akkor el fogom ajándékozni. Szép kis jószág, csak éppen a legrosszabbkor keveredett hozzám :-(.

 

Nincs senki, aki tudna, hogy valahol hiányzik egy ilyen cica? Senki nem jelentkezett a falragacsokra, és az a baj, hogy egy feújitás alatt álló lakásba tudtam csak eltenni (a saját macskám összeférhetetlensége miatt) és jövő héten indulnak a kemény és koszos munkák... HOsszútávon semmiképpen sem tudom megtartani :-( pedig nagyon aranyos, bújós, fajtatiszta perzsa 2-3 éves kislány.

 

Bolivian Dancer hsz-e.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!