Keresés

Részletes keresés

Anyanyuszi Creative Commons License 2007-10-20 12:52:57 732
Neked legyen igazad!!! Majd jelzem, ha már üzemkészen lesz a házikó, mi lett a konkrét szitu.
A hozzászólás:
kentaura Creative Commons License 2007-10-13 21:22:58 731
Mivel nem ér össze a két épület, testhangként nem fog átjönni a lift rezgése és léghanként is kicsi az esélye, mert egymástól függetlenül épül a 2 tűzfal (a tiétek és a szomszédé) és nincs bennük nyílás.
Előzmény:
Anyanyuszi Creative Commons License 2007-10-13 14:38:24 729
Oké, akkor ha jól értem trappogás talán nem lesz... és mi lehet a helyzet a lifttel?....?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!