|
|
|
|
 |
Anyanyuszi
2007-10-20 12:52:57
|
732
|
| Neked legyen igazad!!! Majd jelzem, ha már üzemkészen lesz a házikó, mi lett a konkrét szitu. |
|
A hozzászólás:
 |
kentaura
2007-10-13 21:22:58
|
731
|
| Mivel nem ér össze a két épület, testhangként nem fog átjönni a lift rezgése és léghanként is kicsi az esélye, mert egymástól függetlenül épül a 2 tűzfal (a tiétek és a szomszédé) és nincs bennük nyílás. |
|
Előzmény:
 |
Anyanyuszi
2007-10-13 14:38:24
|
729
|
| Oké, akkor ha jól értem trappogás talán nem lesz... és mi lehet a helyzet a lifttel?....? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|