|
|
|
|
 |
kentaura
2007-10-13 21:22:58
|
731
|
| Mivel nem ér össze a két épület, testhangként nem fog átjönni a lift rezgése és léghanként is kicsi az esélye, mert egymástól függetlenül épül a 2 tűzfal (a tiétek és a szomszédé) és nincs bennük nyílás. |
|
A hozzászólás:
 |
Anyanyuszi
2007-10-13 14:38:24
|
729
|
| Oké, akkor ha jól értem trappogás talán nem lesz... és mi lehet a helyzet a lifttel?....? |
|
Előzmény:
 |
kentaura
2007-10-12 19:01:15
|
710
|
| Ha a szomszéd telken épül egy tőletek eldilatált ház, nem tud testhang átjönni a ti házatokba, mert sehol sem érhet össze a két épület szilárd szerkezete, max egy nyíródni képes és hanglágy PS habon keresztül. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|