|
|
|
|
 |
Caipi
2007-10-13 10:22:44
|
728
|
| Hát ezt sajnos a bíróságnak kellene megállapítania, nem nekünk...:-) Többen azt mondták volt, hogy egyszerűen verjem le onnan, és még lehet, hogy meg is fogom tenni, csak hát most b****ak ki csóró szomszéddal? Az eredetiek már el is adták, két nagyon kedves diáklány lakik most ott. |
|
A hozzászólás:
 |
kentaura
2007-10-13 10:01:01
|
727
|
| Így az előírások szerint nem szabad vezetni szellőzőt! A szomszéd hálószobáján keresztül kellett volna vinni! Az a megoldás, ha átszerelik, természetesen a kivitelező költségén. |
|
Előzmény:
 |
Caipi
2007-10-13 09:55:03
|
726
|
Azt elhiszem... nekem ilyenhez még nem volt "szerencsém", hálistennek. A szomszédnak legelől volt a hálója, lásd alaprajz. Pirossal bejelöltem a rajzon nem szereplő, a fal tetején a szomszéd fürdőjének szellőzőcsövét rejtő dobozt...
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|