Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2007-10-13 10:22:44 728
Hát ezt sajnos a bíróságnak kellene megállapítania, nem nekünk...:-) Többen azt mondták volt, hogy egyszerűen verjem le onnan, és még lehet, hogy meg is fogom tenni, csak hát most b****ak ki csóró szomszéddal? Az eredetiek már el is adták, két nagyon kedves diáklány lakik most ott.
A hozzászólás:
kentaura Creative Commons License 2007-10-13 10:01:01 727
Így az előírások szerint nem szabad vezetni szellőzőt! A szomszéd hálószobáján keresztül kellett volna vinni! Az a megoldás, ha átszerelik, természetesen a kivitelező költségén.
Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2007-10-13 09:55:03 726

Azt elhiszem... nekem ilyenhez még nem volt "szerencsém", hálistennek. A szomszédnak legelől volt a hálója, lásd alaprajz. Pirossal bejelöltem a rajzon nem szereplő, a fal tetején a szomszéd fürdőjének szellőzőcsövét rejtő dobozt... 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!