Keresés

Részletes keresés

kentaura Creative Commons License 2007-10-13 10:01:01 727
Így az előírások szerint nem szabad vezetni szellőzőt! A szomszéd hálószobáján keresztül kellett volna vinni! Az a megoldás, ha átszerelik, természetesen a kivitelező költségén.
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2007-10-13 09:55:03 726

Azt elhiszem... nekem ilyenhez még nem volt "szerencsém", hálistennek. A szomszédnak legelől volt a hálója, lásd alaprajz. Pirossal bejelöltem a rajzon nem szereplő, a fal tetején a szomszéd fürdőjének szellőzőcsövét rejtő dobozt... 

 

Előzmény:
kentaura Creative Commons License 2007-10-12 22:19:37 725
Egy ideig egy budapesti bérházban laktunk a feleségemmel. A szomszédtól egy sima válaszfal választott el. A szomszéd srác és az aktuális barátnői (több is volt amíg ott laktunk) mindíg oltári nyögések mellett csinálták.  Mondjuk nekünk abból a szempontból szerencsénk volt, hogy a szomszéddal határos szobát nem hálónak, hanem nappalinak használtuk, de így is érdekes volt dolgozni vagy tv-t nézni az aktus hangjai mellett.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!