|
|
|
|
 |
kentaura
2007-10-13 10:01:01
|
727
|
| Így az előírások szerint nem szabad vezetni szellőzőt! A szomszéd hálószobáján keresztül kellett volna vinni! Az a megoldás, ha átszerelik, természetesen a kivitelező költségén. |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2007-10-13 09:55:03
|
726
|
Azt elhiszem... nekem ilyenhez még nem volt "szerencsém", hálistennek. A szomszédnak legelől volt a hálója, lásd alaprajz. Pirossal bejelöltem a rajzon nem szereplő, a fal tetején a szomszéd fürdőjének szellőzőcsövét rejtő dobozt...
 |
|
Előzmény:
 |
kentaura
2007-10-12 22:19:37
|
725
|
| Egy ideig egy budapesti bérházban laktunk a feleségemmel. A szomszédtól egy sima válaszfal választott el. A szomszéd srác és az aktuális barátnői (több is volt amíg ott laktunk) mindíg oltári nyögések mellett csinálták. Mondjuk nekünk abból a szempontból szerencsénk volt, hogy a szomszéddal határos szobát nem hálónak, hanem nappalinak használtuk, de így is érdekes volt dolgozni vagy tv-t nézni az aktus hangjai mellett. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|