|
|
|
|
 |
Axióma
2007-10-12 21:42:06
|
724
|
| Ha toled vesz el, akkor fizettesd ki eloszor is az alapter.-csokkenest szorozva a nm-araddal (ha ugyes vagy akkor a szig. altal elfoglaltat fizetteted, nem ujraszamolas utanit, mert akkor csak a felet nyered -- szemet modon a falak fele benne van a hasznos alapter. szamolasban, ad absurdum a szomszedod lakasa igy novekszik!), es persze plusz a teljes koltseget szamlastul es meg persze ezen felul a fennmarado, nem gatolhato hang miatt az ertekcsokkenest (ertsd, a nm-ar is csokken az uj alapter-re). Aztan max. nem mindet kapod meg.... de ha sokat kersz van mibol lealkudni, es ez mind kulon-kulon jogos. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-10-12 20:56:03
|
723
|
Igen, olvastam. De ha azt vesszük, hogy az én lakásomból vesz el területet, s nem tervezem hosszúra az ittlétet, akkor felesleges. Ha esetleg sikerül megegyeznem az építtetővel és kifizetné a költségeit, akkor azért lehet, hogy elgondolkodnék rajta. Viszont: nem kell módosítani az adásvételi szerződésünket akkor, ha a hangszigetelés miatt kisebb lesz a lakás hasznos alapterülete? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|