|
|
|
|
 |
Caipi
2007-10-12 20:51:08
|
722
|
Oké.:-)
Persze, jó nem lesz az utólagos hangszigeteléstől, de jobb azért lehet. Azért írtak már (ide meg a hangszigetelős topikba is) pozitív tapasztalatokat. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-10-12 20:42:09
|
721
|
A helyzet az, hogy én nem nagyon bízom az utólagos hangszigetelésben, mert több építőiparban jártas rokonnal illetve ismerőssel is beszéltem, s szerintük nem sokat javít a helyzeten. Hacsak nem a zajforrás felőli oldalról (tehát a szomszéd lakásokban) szigetelünk. Ebbe aztán hülyék lennének belemenni (mármint a szomszédok). Ráadásul egy árajánlat szerint (mivel nekünk elég nagy a falfelület) körülbelül 600,000 Ft lenne az egész hangszigetelés. Remélem Neked tényleg lezárul hamar a per, azért majd írj a topicba, hogy mi lett a vége. Jó nagy kalappal...........!!!!!!! Majd én is írok, hogy az építtetővel mire jutottunk, ha sikerült vele beszélnem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|