|
|
|
|
 |
kentaura
2007-10-12 22:19:37
|
725
|
| Egy ideig egy budapesti bérházban laktunk a feleségemmel. A szomszédtól egy sima válaszfal választott el. A szomszéd srác és az aktuális barátnői (több is volt amíg ott laktunk) mindíg oltári nyögések mellett csinálták. Mondjuk nekünk abból a szempontból szerencsénk volt, hogy a szomszéddal határos szobát nem hálónak, hanem nappalinak használtuk, de így is érdekes volt dolgozni vagy tv-t nézni az aktus hangjai mellett. |
|
 |
Caipi
2007-10-12 20:34:52
|
720
|
A lakáspiacot nem ismerem, mindenesetre sok sikert kívánok.
Én meg remélem, most már hamarosan vége lesz a pernek, a bírónő is hosszallotta már most az utolsó tárgyaláson. Aztán megcsináltatom minimum a szomszéd fele eső falat, és olcsón eladom. Közben beneveztem a Lakástakarékpénztárba, azzal az összeggel kipótolva hátha majd össze tudok hozni immáron egy végleges (és régen épített...:-D) lakást. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-10-12 20:27:27
|
719
|
Hát igen, abszolút egyetértek. Egyébként, ami a legjobb (bár nem bűnbakot keresek) egyik ismerősöm is ott lakik abban a házban immár 3 éve (nem minden lakás kelt el azonnal, mert az építtető saját erőből csinálta, így nem volt neki sürgős) s egy szóval sem említette, hogy ennyire gáz az áthallás, pedig aztán mint később kiderült voltak neki is szép kalandjai a szomszédjával. Szóval, legalább mondhatta volna. De nem bűnbakot keresek, csak nem értem..... Bár nem vagyunk egyformák, lehet, hogy ő külön élvezte, ahogy hallja, hogy a másik lakásban éppen intenzíven gyerkőcöt gyártanak :-), elég jól ki lehet tapsztalni a másik szexkultúráját :-) :-) Na mindegy, vagyis nem, de jelen pillanatban sok mindent nem tudok tenni. Már legszívesebben most meghirdetném a lakást. Attól tartok, hogy a tél közeledtével nehéz lesz eladni, ilyenkor eléggé pang a lakáspiac. :-(:-( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|