Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2007-10-12 20:17:22 718

Pont ugyanígy voltam vele, iszonyúan el voltam keseredve, és nagyon dühös is voltam meg vagyok is. Azt képzeltem, hogy jobb lakásom lesz, meg igényes, eszembe se jutott, hogy sokkal szarabb... hónapokig hatalmas örömmel tervezgettem előtte, és úgy örültem neki, mint majom a farkának, aztán jött a hatalmas koppanás. Csak azóta tudom elviselni, hogy elköltöztem.. és ráadásul a legtöbben nem értik, jönnek a társasházban természetes, meg máshol is van áthallás dumával, és nem tudják, hogy milyen hatalmas különbség tud lenni. Ez most a tizenegyedik lakás, ahol lakom, panel is volt közte, és igen, mindenhol volt áthallás, hol ezt, hol azt lehetett hallani, de a lakásommal egy napon sem lehetett említeni, és azt, ahogy ott hallani lehetett mindent, a legvadabb álmaimban sem tudtam volna elképzelni. Azt hiszem, említettem, hogy meg vagyok győződve róla, hogy valami akusztikai csodát hoztak létre, ahol minden fal minden pontjából úgy árad a hang mintha víz tódulna át rajta...:-( 

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-10-12 20:08:31 717
Caipi, azt Te hogy tudtad elviselni, hogy rengeted erőfeszítés, pénz árán szereztél egy elsőre szupernak tűnő új lakást aztán mikor kezdtél rájönni a "hibákra", s már aludni sem tudtál,hogy tudtad feldolgozni? Egyelőre nekem ez megy nehezen.....emiatt van az is valszeg, hogy éjjel 1-2 körül, mikor már tényleg mindenki alszik, én akkor sem tudok.
Rengeteget harcoltunk ezért a lakásért és ez lett belőle, iszonyatosan dühítő és elkeserítő!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!