|
|
|
|
 |
Caipi
2007-10-12 19:55:58
|
715
|
| Az sly szomszédja volt, az enyémnek nem volt házimozija. Nekem volt...de az első próba után nem mertem használni... Pedig utálom és így kerülöm is a hangos tévézést, de hát a mai magyar falaknál szerintem egy walkman is zavaró...:-D |
|
A hozzászólás:
 |
kentaura
2007-10-12 19:22:36
|
714
|
| Ja és ezt megismételném 6.30 kor és 7-kor is |
|
Előzmény:
 |
kentaura
2007-10-12 19:21:50
|
713
|
| Én a helyedben, ha ez a hozzáállása a szomszédodnak, hogy ha téged zavar akkor te szigeteld le a faladat, miután este későig bömböltette a házimozit, reggel 6-kor felcsörgetném, hogy kölcsön tudja-e adni a tegnap esti filmet, mert már a szövegét tudod, de szeretnéd látni is. ;-D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|