|
|
|
|
 |
kentaura
2007-10-12 19:22:36
|
714
|
| Ja és ezt megismételném 6.30 kor és 7-kor is |
|
A hozzászólás:
 |
kentaura
2007-10-12 19:21:50
|
713
|
| Én a helyedben, ha ez a hozzáállása a szomszédodnak, hogy ha téged zavar akkor te szigeteld le a faladat, miután este későig bömböltette a házimozit, reggel 6-kor felcsörgetném, hogy kölcsön tudja-e adni a tegnap esti filmet, mert már a szövegét tudod, de szeretnéd látni is. ;-D |
|
Előzmény:
 |
Caipi
2007-10-12 19:10:50
|
712
|
Én tudatában vagyok, hogy nem felel meg, mert bemérettettem. De ő még nem, csak szarnak tartja... több helyen olvastam, hogy a szabvány csak annyi, hogy a hangos beszédet hallod, csak nem érted. Az én komfortérzetemhez őszintén szólva ez sem igen lenne elég.... és most képzelj el egy házimozit ott, ahol már a hangos szó is hallható. De ettől még akár meg is felelhet....:-( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|