Keresés

Részletes keresés

kentaura Creative Commons License 2007-10-12 19:22:36 714
Ja és ezt megismételném 6.30 kor és 7-kor is
A hozzászólás:
kentaura Creative Commons License 2007-10-12 19:21:50 713
Én a helyedben, ha ez a hozzáállása a szomszédodnak, hogy ha téged zavar akkor te szigeteld le a faladat, miután este későig bömböltette a házimozit, reggel 6-kor felcsörgetném, hogy kölcsön tudja-e adni a tegnap esti filmet, mert már a szövegét tudod, de szeretnéd látni is. ;-D
Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2007-10-12 19:10:50 712

Én tudatában vagyok, hogy nem felel meg, mert bemérettettem. De ő még nem, csak szarnak tartja... több helyen olvastam, hogy a szabvány csak annyi, hogy a hangos beszédet hallod, csak nem érted. Az én komfortérzetemhez őszintén szólva ez sem igen lenne elég.... és most képzelj el egy házimozit ott, ahol már a hangos szó is hallható. De ettől még akár meg is felelhet....:-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!