Keresés

Részletes keresés

kentaura Creative Commons License 2007-10-12 19:21:50 713
Én a helyedben, ha ez a hozzáállása a szomszédodnak, hogy ha téged zavar akkor te szigeteld le a faladat, miután este későig bömböltette a házimozit, reggel 6-kor felcsörgetném, hogy kölcsön tudja-e adni a tegnap esti filmet, mert már a szövegét tudod, de szeretnéd látni is. ;-D
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2007-10-12 19:10:50 712

Én tudatában vagyok, hogy nem felel meg, mert bemérettettem. De ő még nem, csak szarnak tartja... több helyen olvastam, hogy a szabvány csak annyi, hogy a hangos beszédet hallod, csak nem érted. Az én komfortérzetemhez őszintén szólva ez sem igen lenne elég.... és most képzelj el egy házimozit ott, ahol már a hangos szó is hallható. De ettől még akár meg is felelhet....:-(

Előzmény:
kentaura Creative Commons License 2007-10-12 19:05:15 711
vannak egzakt akusztikai mérési módszerek, amivel a testhangot és a léghangot is mérni lehet. Ha ezzel bizonyított a szerkezet szabványi követelmény alatti test/léghang gátlása, értékcsökkenést lehet megállapítani, ami perelhető attól, akitöl vetted a lakást. Ha te eladod annak tudatában, hogy nem megfelelőek a falak/födémek lég/testhang gátlása, téged is perelhet a vevő, mert rejtett hibát nem mondtál el neki, pedig tudatában voltál.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!