|
|
|
|
 |
kentaura
2007-10-12 19:21:50
|
713
|
| Én a helyedben, ha ez a hozzáállása a szomszédodnak, hogy ha téged zavar akkor te szigeteld le a faladat, miután este későig bömböltette a házimozit, reggel 6-kor felcsörgetném, hogy kölcsön tudja-e adni a tegnap esti filmet, mert már a szövegét tudod, de szeretnéd látni is. ;-D |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2007-10-12 19:10:50
|
712
|
Én tudatában vagyok, hogy nem felel meg, mert bemérettettem. De ő még nem, csak szarnak tartja... több helyen olvastam, hogy a szabvány csak annyi, hogy a hangos beszédet hallod, csak nem érted. Az én komfortérzetemhez őszintén szólva ez sem igen lenne elég.... és most képzelj el egy házimozit ott, ahol már a hangos szó is hallható. De ettől még akár meg is felelhet....:-( |
|
Előzmény:
 |
kentaura
2007-10-12 19:05:15
|
711
|
| vannak egzakt akusztikai mérési módszerek, amivel a testhangot és a léghangot is mérni lehet. Ha ezzel bizonyított a szerkezet szabványi követelmény alatti test/léghang gátlása, értékcsökkenést lehet megállapítani, ami perelhető attól, akitöl vetted a lakást. Ha te eladod annak tudatában, hogy nem megfelelőek a falak/födémek lég/testhang gátlása, téged is perelhet a vevő, mert rejtett hibát nem mondtál el neki, pedig tudatában voltál. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|