Keresés

Részletes keresés

Anyanyuszi Creative Commons License 2007-10-13 14:45:01 730
Na gyorsan kukkoltam is a szomszéd épületnél. Elméletileg nem ér össze a kettő... de igen ferde itt-ott..., néha (miért csak néha...?...?) tettek egy 5 cm-esnek látszó "hungarocelvalamit":-) egyébként semmi. Nem nagyon értem.
Anyanyuszi Creative Commons License 2007-10-13 14:38:24 729
Oké, akkor ha jól értem trappogás talán nem lesz... és mi lehet a helyzet a lifttel?....?
A hozzászólás:
kentaura Creative Commons License 2007-10-12 19:01:15 710
Ha a szomszéd telken épül egy tőletek eldilatált ház, nem tud testhang átjönni a ti házatokba, mert sehol sem érhet össze a két épület szilárd szerkezete, max egy nyíródni képes és hanglágy PS habon keresztül.
Előzmény:
Anyanyuszi Creative Commons License 2007-09-19 18:16:43 704
Jesszus...
Most épülget mellénk egy új ház. Lakásunk 2 szobájának fala is határos vele, ráadásul a lépcsőházzal és a liftaknával + a gépház, mivel a legfelső emelet... Ebből aztán nagy gáz lehet, ahogy olvasgatlak benneteket.
Állandóan halljuk majd a szomszéd ház liftjét és hallgatjuk a lépcsőházi trappogást?!? Szigetelés az csak a mi házunkon van...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!