|
|
|
|
 |
Anyanyuszi
2007-10-13 14:45:01
|
730
|
| Na gyorsan kukkoltam is a szomszéd épületnél. Elméletileg nem ér össze a kettő... de igen ferde itt-ott..., néha (miért csak néha...?...?) tettek egy 5 cm-esnek látszó "hungarocelvalamit":-) egyébként semmi. Nem nagyon értem. |
|
 |
Anyanyuszi
2007-10-13 14:38:24
|
729
|
| Oké, akkor ha jól értem trappogás talán nem lesz... és mi lehet a helyzet a lifttel?....? |
|
A hozzászólás:
 |
kentaura
2007-10-12 19:01:15
|
710
|
| Ha a szomszéd telken épül egy tőletek eldilatált ház, nem tud testhang átjönni a ti házatokba, mert sehol sem érhet össze a két épület szilárd szerkezete, max egy nyíródni képes és hanglágy PS habon keresztül. |
|
Előzmény:
 |
Anyanyuszi
2007-09-19 18:16:43
|
704
|
Jesszus... Most épülget mellénk egy új ház. Lakásunk 2 szobájának fala is határos vele, ráadásul a lépcsőházzal és a liftaknával + a gépház, mivel a legfelső emelet... Ebből aztán nagy gáz lehet, ahogy olvasgatlak benneteket. Állandóan halljuk majd a szomszéd ház liftjét és hallgatjuk a lépcsőházi trappogást?!? Szigetelés az csak a mi házunkon van... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|