|
|
|
|
 |
T. Thick
2007-11-15 01:42:44
|
0
|
Szia-szia!
Nullázok neked egy linkkel. Ez itt a Kárpátkert hangtára, jó sok állathangot lehet rajta hallgatni.
Bocs, ha már volt valahol. |
|
A hozzászólás:
 |
Mad árka
2007-10-11 17:13:58
|
-
|
Ezt a topikot olyan honlapok gyűjteményének szánom, amely növényekkel, állatokkal, gombákkal (egysejtűekkel, korán kelt emberekkel stb.) foglalkozik. Ha linket tesztek be, írjatok mellé egy rövid leírást is, hogy tudjuk nagyjából, mit fogunk látni.
Előre is üdvözölt (s üdvözült :) nullázómat várva köszönettel :),
Madárka |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|