|
|
|
|
 |
Tima2
2007-10-10 17:19:39
|
1065
|
Na persze:O)) Majd egy év múlva örülni fogsz, ha kapsz egy hét nyestmentes kimenőt:))))
Amúgy én is "féltem", mi lesz karácsonykor, meg szilveszterkor, meg nyaraláskor, szegény Riki egyedül, hogy fogja viselni a petárdázást stb., de szegény Riki szerencsére nem az én fejemmel gondolkodott, hanem a sajátjával:)) |
|
A hozzászólás:
 |
Gabis24
2007-10-10 16:56:33
|
1064
|
| Nem. :DDDDD |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2007-10-10 10:16:57
|
1063
|
És 10 évig nem mész nyaralni?:))))))))
Nem szoktam mérni Rikit. Télre ő is nagy, dagadt disznó szokott lenni, aztán vedléskor meg egy csoffadt kis disznó. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|