Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2007-10-10 17:19:39 1065
Na persze:O))
Majd egy év múlva örülni fogsz, ha kapsz egy hét nyestmentes kimenőt:))))

Amúgy én is "féltem", mi lesz karácsonykor, meg szilveszterkor, meg nyaraláskor, szegény Riki egyedül, hogy fogja viselni a petárdázást stb., de szegény Riki szerencsére nem az én fejemmel gondolkodott, hanem a sajátjával:))
A hozzászólás:
Gabis24 Creative Commons License 2007-10-10 16:56:33 1064
Nem. :DDDDD
Előzmény:
Tima2 Creative Commons License 2007-10-10 10:16:57 1063
És 10 évig nem mész nyaralni?:))))))))

Nem szoktam mérni Rikit. Télre ő is nagy, dagadt disznó szokott lenni, aztán vedléskor meg egy csoffadt kis disznó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!