Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-10-10 16:56:33 1064
Nem. :DDDDD
A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-10-10 10:16:57 1063
És 10 évig nem mész nyaralni?:))))))))

Nem szoktam mérni Rikit. Télre ő is nagy, dagadt disznó szokott lenni, aztán vedléskor meg egy csoffadt kis disznó.
Előzmény:
Gabis24 Creative Commons License 2007-10-09 20:17:56 1061

Persze, más is etetheti... szokta is... de 1-nél több napot nem hagyok ki... :) Biztosan legyen víze stb. stb...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!