|
|
|
|
 |
Tima2
2007-10-10 10:16:57
|
1063
|
És 10 évig nem mész nyaralni?:))))))))
Nem szoktam mérni Rikit. Télre ő is nagy, dagadt disznó szokott lenni, aztán vedléskor meg egy csoffadt kis disznó. |
|
A hozzászólás:
 |
Gabis24
2007-10-09 20:17:56
|
1061
|
Persze, más is etetheti... szokta is... de 1-nél több napot nem hagyok ki... :) Biztosan legyen víze stb. stb... |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2007-10-09 13:58:29
|
1060
|
Nem lesz semmi baja, ha karácsonykor más eteti. Nyaralni biztos nem viszed majd magaddal:)))
Tegnap láttam két elütött nyestet is. Az egyiket Bp-en, a Hungária körúton, a másikat Solymár, Auchan közelében. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|