Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-10-10 06:20:53 1062

Egyébként a Te nyested mekkora? Báró most már jó nagy mafla lett. :))) Dagi is (egészségesen még:P - készül a télre) és a bundája is hatalmas. :)) És picit ezüstös, szürkés most...

 

 

Gabis24 Creative Commons License 2007-10-09 20:17:56 1061

Persze, más is etetheti... szokta is... de 1-nél több napot nem hagyok ki... :) Biztosan legyen víze stb. stb...

A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-10-09 13:58:29 1060
Nem lesz semmi baja, ha karácsonykor más eteti. Nyaralni biztos nem viszed majd magaddal:)))

Tegnap láttam két elütött nyestet is. Az egyiket Bp-en, a Hungária körúton, a másikat Solymár, Auchan közelében.
Előzmény:
Gabis24 Creative Commons License 2007-10-07 19:49:57 1055

Bárót szinte mindennap látom, de hétköznap (meló miatt) inkább fél 4 után viszem sétálni. Hétvégente (amikor általában nem dolgozom), akkor is bejárok hozzá. :) 1 napnál többet nem hagyok ki - jó lesz ez karácsonykor majd. :)) Családtagok biztos kitérnek majd a hitükből. :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!