|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-10-10 06:20:53
|
1062
|
Egyébként a Te nyested mekkora? Báró most már jó nagy mafla lett. :))) Dagi is (egészségesen még:P - készül a télre) és a bundája is hatalmas. :)) És picit ezüstös, szürkés most...
|
|
 |
Gabis24
2007-10-09 20:17:56
|
1061
|
Persze, más is etetheti... szokta is... de 1-nél több napot nem hagyok ki... :) Biztosan legyen víze stb. stb... |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-10-09 13:58:29
|
1060
|
Nem lesz semmi baja, ha karácsonykor más eteti. Nyaralni biztos nem viszed majd magaddal:)))
Tegnap láttam két elütött nyestet is. Az egyiket Bp-en, a Hungária körúton, a másikat Solymár, Auchan közelében. |
|
Előzmény:
 |
Gabis24
2007-10-07 19:49:57
|
1055
|
Bárót szinte mindennap látom, de hétköznap (meló miatt) inkább fél 4 után viszem sétálni. Hétvégente (amikor általában nem dolgozom), akkor is bejárok hozzá. :) 1 napnál többet nem hagyok ki - jó lesz ez karácsonykor majd. :)) Családtagok biztos kitérnek majd a hitükből. :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|