Keresés

Részletes keresés

lsc Creative Commons License 2007-10-12 13:08:13 3062
igen, én is így jártam hétfőn. Pont parkoltam az Ernő utcai bejáratnál, premierplánba láttam, ahogy hat rosszképű romagyerek kódot üt be majd behatol az épületbe.

Én persze utánuk, kizavartam őket a francba (lift előtt voltak már, tehát nem tranzit célokra kívánták használni földszintünket), Nagy pofájuak voltak, küldik majd az apjukat meg az anyjukat kicsinálni engem. Mondtam, hogy jó. :-) És, hogy még nagyobb legyen az örömöm, természetesen égő cigivel a szájukban várták a liftet.

Szóval vagy kitalálunk valamit vagy nagyon gyorsan le fogják amortizálni a házat. Egyébként a suliból jöttek, délután egykor, tanítás után.

A hozzászólás:
xabi38 Creative Commons License 2007-10-09 13:07:47 3061

kedves lakók,

tegnap 2*3 gyereksereget sikerült leküldenem a tetőről, úgy tűnt ezek minden nap ott töltik a délutánt, mert nagyon úgy járkáltak, mintha otthon lennének

 

gondolom kaputelefon kódjuk is van...

 

a tetőajtókra pár hónapja zár lett másoltatva (kapuajtókkal azonos), hogy be lehessen zárni, szerintem használjuk, még mielőtt napközi lesz a tetőből, vagy grafiti lepi el az összes közös területet

 

kösz

szabolcs

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!