|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
jingo
2007-10-09 00:14:34
|
6
|
| Remélem,többen leszünk,mint a PETA eddigi itthoni tüntetésein. |
|
Előzmény:
 |
MadStone
2003-11-26 11:09:17
|
2
|
Ha valakit érdekel és ráér, November 28-án, pénteken 12-13.00 óra között tüntetés lesz A XIII. Váci út 35 előtt (Procter and Gamble). Az angol és amerikai székhelyű PETA állatvédő szervezet látogat Magyarországra,tehát nemzetközi tüntetés lesz:
Budapest – Rabruhába és kutya-, illetve macskaálarcba öltözött, ketrecekbe zsúfolódott aktivisták bemutatják a Procter & Gamble (P&G) tulajdonában lévő, Iams nevű állateledel-gyártó vállalat által folytatott, kegyetlen "táplálkozási" vizsgálatok során elhanyagolt és meggyilkolt állatok nyomorúságos helyzetét. Ez a vállalat gyártja az Eukanuba nevű terméket is. A PETA tagjai, illetve a kutya- és macskaeledelt vásárlók csoportja "Bojkottáljuk az IAMS-t és az Eukanubát!" feliratú táblát tart. A tiltakozással elindul a PETA nemzetközi kampánya az Iams ellen Hungary on, és hasonló akciókra kerül sor Európa és Észak-Amerika más részein is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|