Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-10-08 08:32:25 2811
Van, csak nálam...:) Akkor keverlek valakivel.
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2007-10-07 21:45:38 2810
A Zenitarra gondolsz? Az Nikon bajonettes. Nekem M42-es objektívem nincs.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!