Keresés

Részletes keresés

neverhood Creative Commons License 2007-10-07 20:42:51 1058
Oké, ez mondjuk igaz =DD

Merre arrébb? Vagy, ha elárulod, akkor utána meg kell hogy ölj? =PP
A hozzászólás:
Gabis24 Creative Commons License 2007-10-07 20:26:25 1057

Miért bukott meg? :) A fél 4 után lehet 6 is. :)))

 

Nem, kicsit arrébb. :)

Előzmény:
neverhood Creative Commons License 2007-10-07 19:55:31 1056
Akkor itt megbukott az alkalmazkodásom =DD
Ugyanis én hétköznap minimum 4-fél5-ig dolgozom. De hétvégén szinte mindig ráérek.
Báró most az állatkertben van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!