Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-10-07 20:26:25 1057

Miért bukott meg? :) A fél 4 után lehet 6 is. :)))

 

Nem, kicsit arrébb. :)

A hozzászólás:
neverhood Creative Commons License 2007-10-07 19:55:31 1056
Akkor itt megbukott az alkalmazkodásom =DD
Ugyanis én hétköznap minimum 4-fél5-ig dolgozom. De hétvégén szinte mindig ráérek.
Báró most az állatkertben van?
Előzmény:
Gabis24 Creative Commons License 2007-10-07 19:49:57 1055

Bárót szinte mindennap látom, de hétköznap (meló miatt) inkább fél 4 után viszem sétálni. Hétvégente (amikor általában nem dolgozom), akkor is bejárok hozzá. :) 1 napnál többet nem hagyok ki - jó lesz ez karácsonykor majd. :)) Családtagok biztos kitérnek majd a hitükből. :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!