|
|
|
|
 |
Tima2
2007-10-09 13:58:29
|
1060
|
Nem lesz semmi baja, ha karácsonykor más eteti. Nyaralni biztos nem viszed majd magaddal:)))
Tegnap láttam két elütött nyestet is. Az egyiket Bp-en, a Hungária körúton, a másikat Solymár, Auchan közelében. |
|
 |
neverhood
2007-10-07 19:55:31
|
1056
|
Akkor itt megbukott az alkalmazkodásom =DD Ugyanis én hétköznap minimum 4-fél5-ig dolgozom. De hétvégén szinte mindig ráérek. Báró most az állatkertben van? |
|
A hozzászólás:
 |
Gabis24
2007-10-07 19:49:57
|
1055
|
Bárót szinte mindennap látom, de hétköznap (meló miatt) inkább fél 4 után viszem sétálni. Hétvégente (amikor általában nem dolgozom), akkor is bejárok hozzá. :) 1 napnál többet nem hagyok ki - jó lesz ez karácsonykor majd. :)) Családtagok biztos kitérnek majd a hitükből. :))) |
|
Előzmény:
 |
neverhood
2007-10-07 19:44:35
|
1054
|
Pesti hát (= Én mondtam múltkor (pár hónapja mőltkor kb =D), hogy láttalak az Árpádhídnál várakozni pár görénnyel egy hordozóban (= Jó, akkor majd tuti, hogy kihasználom a lehetőséget. Általában mikor mész? Általában alkalmazkodó típus vagyok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|