Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2007-10-09 13:58:29 1060
Nem lesz semmi baja, ha karácsonykor más eteti. Nyaralni biztos nem viszed majd magaddal:)))

Tegnap láttam két elütött nyestet is. Az egyiket Bp-en, a Hungária körúton, a másikat Solymár, Auchan közelében.
neverhood Creative Commons License 2007-10-07 19:55:31 1056
Akkor itt megbukott az alkalmazkodásom =DD
Ugyanis én hétköznap minimum 4-fél5-ig dolgozom. De hétvégén szinte mindig ráérek.
Báró most az állatkertben van?
A hozzászólás:
Gabis24 Creative Commons License 2007-10-07 19:49:57 1055

Bárót szinte mindennap látom, de hétköznap (meló miatt) inkább fél 4 után viszem sétálni. Hétvégente (amikor általában nem dolgozom), akkor is bejárok hozzá. :) 1 napnál többet nem hagyok ki - jó lesz ez karácsonykor majd. :)) Családtagok biztos kitérnek majd a hitükből. :)))

Előzmény:
neverhood Creative Commons License 2007-10-07 19:44:35 1054
Pesti hát (=
Én mondtam múltkor (pár hónapja mőltkor kb =D), hogy láttalak az Árpádhídnál várakozni pár görénnyel egy hordozóban (= Jó, akkor majd tuti, hogy kihasználom a lehetőséget. Általában mikor mész? Általában alkalmazkodó típus vagyok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!