Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-10-07 19:49:57 1055

Bárót szinte mindennap látom, de hétköznap (meló miatt) inkább fél 4 után viszem sétálni. Hétvégente (amikor általában nem dolgozom), akkor is bejárok hozzá. :) 1 napnál többet nem hagyok ki - jó lesz ez karácsonykor majd. :)) Családtagok biztos kitérnek majd a hitükből. :)))

A hozzászólás:
neverhood Creative Commons License 2007-10-07 19:44:35 1054
Pesti hát (=
Én mondtam múltkor (pár hónapja mőltkor kb =D), hogy láttalak az Árpádhídnál várakozni pár görénnyel egy hordozóban (= Jó, akkor majd tuti, hogy kihasználom a lehetőséget. Általában mikor mész? Általában alkalmazkodó típus vagyok.
Előzmény:
Gabis24 Creative Commons License 2007-10-07 19:37:23 1053

Nyílvánosan már sétáltam vele a Margit szigeten. :) De azt nem nagyon élvezte, mert nem szereti az embereket és az idegen dolgokat... fél mindentől.

 

Pesti vagy? Akkor bármikor meg tudunk beszélni egy időpontot...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!