Keresés

Részletes keresés

neverhood Creative Commons License 2007-10-07 19:44:35 1054
Pesti hát (=
Én mondtam múltkor (pár hónapja mőltkor kb =D), hogy láttalak az Árpádhídnál várakozni pár görénnyel egy hordozóban (= Jó, akkor majd tuti, hogy kihasználom a lehetőséget. Általában mikor mész? Általában alkalmazkodó típus vagyok.
A hozzászólás:
Gabis24 Creative Commons License 2007-10-07 19:37:23 1053

Nyílvánosan már sétáltam vele a Margit szigeten. :) De azt nem nagyon élvezte, mert nem szereti az embereket és az idegen dolgokat... fél mindentől.

 

Pesti vagy? Akkor bármikor meg tudunk beszélni egy időpontot...

Előzmény:
neverhood Creative Commons License 2007-10-07 19:17:06 1052
Hihetetlen mekkora bundája van és hogy mennyire csillog!! A lábfején lehet nagyon látni. Egyszerűen gyönyörű. Valamikor nem tervezel "nyilvános" sétát? ((= Már nagyon megnézném a saját két szememmel is...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!