|
|
|
|
 |
neverhood
2007-10-07 19:44:35
|
1054
|
Pesti hát (= Én mondtam múltkor (pár hónapja mőltkor kb =D), hogy láttalak az Árpádhídnál várakozni pár görénnyel egy hordozóban (= Jó, akkor majd tuti, hogy kihasználom a lehetőséget. Általában mikor mész? Általában alkalmazkodó típus vagyok. |
|
A hozzászólás:
 |
Gabis24
2007-10-07 19:37:23
|
1053
|
Nyílvánosan már sétáltam vele a Margit szigeten. :) De azt nem nagyon élvezte, mert nem szereti az embereket és az idegen dolgokat... fél mindentől.
Pesti vagy? Akkor bármikor meg tudunk beszélni egy időpontot... |
|
Előzmény:
 |
neverhood
2007-10-07 19:17:06
|
1052
|
| Hihetetlen mekkora bundája van és hogy mennyire csillog!! A lábfején lehet nagyon látni. Egyszerűen gyönyörű. Valamikor nem tervezel "nyilvános" sétát? ((= Már nagyon megnézném a saját két szememmel is... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|