Keresés

Részletes keresés

neverhood Creative Commons License 2007-10-07 19:17:06 1052
Hihetetlen mekkora bundája van és hogy mennyire csillog!! A lábfején lehet nagyon látni. Egyszerűen gyönyörű. Valamikor nem tervezel "nyilvános" sétát? ((= Már nagyon megnézném a saját két szememmel is...
A hozzászólás:
Gabis24 Creative Commons License 2007-10-07 18:49:01 1051

Ma (is) voltunk sétálni, egyre nagyobb lesz Báró. :)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!