Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
janak Creative Commons License 2007-10-05 18:46:32 2808
Hát, van akinek ez tetszik. Én meg például szeretem a savanyított pici dinnyéket, amit a legtöbb ismerősöm hülyeségnek tart. Véleményedet a képről maximálisan osztom.
Ráadásul nekem valahogy a fények "nem állnak össze" (nem azt mondom hogy elfogadhatatlan szinten manipulált, mindenesetre furcsa).
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2007-10-05 11:17:25 2806
... szóval a kép itt megnézhető. Kétségtelen, hogy az alkotónak egészen művészi látásmódja és késségei vannak (bár ez nem az én világom), de ez a kép szerintem egy "giccsparádé". Bocsi...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!