Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bugmenot Creative Commons License 2007-10-05 16:29:08 1
Na igen, de telefonon bemondásra tudnak mondani a vállalkozók árajánlatot, vagy ki kell jönniük kiszállási díjjal, meg ilyenekkel? Mert az nem biztos, hogy megérné, ha erre is kell költenem, mert nem jönne be az ára.
Előzmény:
IDKFA Creative Commons License 2007-10-01 11:22:42 0
Kérj árajánlatot egy-két vállakozótól.  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!