|
|
|
|
 |
Abrash
2007-10-05 16:20:05
|
37
|
| Kérlek a panaszkodás helyett a figura NEVÉT, és csak a tényszerű esetleirást... ez a topik akkor lesz használható, ha nem irjuk tele mellékes részletekkel, kösz a megértést. |
|
 |
fvcc
2007-10-05 12:44:13
|
33
|
| erre mondják, hogy angol hidegvér |
|
A hozzászólás:
 |
vapega
2007-10-05 12:13:13
|
32
|
| Hát nekem eddig csak az Angolokkal van negatív tapasztalatom, három hete várok egy csomagot ( paypal fizetés volt, másnap visszaigazolta az eladó, hogy megérkezett a pénz) 10 munkanap után küldött egy levelet, hogy hol van már a pozitív visszaigazolása. Kértem tőle a csomag azonosítót, azt írta vissza, hogy majd 25 eltelt munkanap után megadja ha addig sem érkezik meg..........pffffff. Ja és ez a harmadik szigetországi vásárlásom, mindhárom hasonlóan gányos. Hong-kong-ból 8 munkanap volt a leghosszabb szállítási határidő pl. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|