Keresés

Részletes keresés

Abrash Creative Commons License 2007-10-05 16:20:05 37
Kérlek a panaszkodás helyett a figura NEVÉT, és csak a tényszerű esetleirást... ez a topik akkor lesz használható, ha nem irjuk tele mellékes részletekkel, kösz a megértést.
fvcc Creative Commons License 2007-10-05 12:44:13 33
erre mondják, hogy angol hidegvér
A hozzászólás:
vapega Creative Commons License 2007-10-05 12:13:13 32
Hát nekem eddig csak az Angolokkal van negatív tapasztalatom, három hete várok egy csomagot ( paypal fizetés volt, másnap visszaigazolta az eladó, hogy megérkezett a pénz) 10 munkanap után küldött egy levelet, hogy hol van már a pozitív visszaigazolása. Kértem tőle a csomag azonosítót, azt írta vissza, hogy majd 25 eltelt munkanap után megadja ha addig sem érkezik meg..........pffffff. Ja és ez a harmadik szigetországi vásárlásom, mindhárom hasonlóan gányos. Hong-kong-ból 8 munkanap volt a leghosszabb szállítási határidő pl.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!