|
|
|
|
 |
MikeM
2007-10-05 13:05:11
|
34
|
| Ja, csak hat eddig csak europaira volt itt panasz. |
|
A hozzászólás:
 |
Laca999
2007-10-05 10:53:02
|
31
|
Nem szabad általánosságokat leszűrni ezekből a dolgokból. Gondolom ezért szerette volna a topic gazda az eladók nevét kérni. Volt már hong-kongi rossz tapasztalatom. A nevére már nem emléxem:-( Csak hogy ne legyen egyszerű a képlet. |
|
Előzmény:
 |
MikeM
2007-10-05 09:51:58
|
30
|
Ugy latom, hogy ezek foleg europai eladok. En amerikabol vettem par dolgot, soha, semmi gondom nem volt. Hong Kongrol ugyan ezt hallottam. Erdekes. Gondolkodtam, hogy par dolgot veszek a nemet ebay-en, de ezek utan letettem rola.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|