Keresés

Részletes keresés

MikeM Creative Commons License 2007-10-05 13:05:11 34
Ja, csak hat eddig csak europaira volt itt panasz.
A hozzászólás:
Laca999 Creative Commons License 2007-10-05 10:53:02 31
Nem szabad általánosságokat leszűrni ezekből a dolgokból. Gondolom ezért szerette volna a topic gazda az eladók nevét kérni.
Volt már hong-kongi rossz tapasztalatom. A nevére már nem emléxem:-( Csak hogy ne legyen egyszerű a képlet.
Előzmény:
MikeM Creative Commons License 2007-10-05 09:51:58 30
Ugy latom, hogy ezek foleg europai eladok. En amerikabol vettem par dolgot, soha, semmi gondom nem volt. Hong Kongrol ugyan ezt hallottam.
Erdekes. Gondolkodtam, hogy par dolgot veszek a nemet ebay-en, de ezek utan letettem rola.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!