Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
killmark Creative Commons License 2007-10-04 22:39:12 484

2 alternatíva van.

ha a parapetmagasság azonos a munkalapéval,akkor a munkalapból meg kell venni a 120 mélységűt ,és azon a szakaszon bevágni.

a másik lehetőség az hogy ha szerencséd van,a parapet kicsivel magasabb a mlapnál.akkor egy darab mlap,esetleg hpl-es butorlap beszab,majd a vizvetővel lezár.optimális esetben a párkány teteje,és a mlap teteje közt 3-4 cm van.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-10-04 13:44:30 483
Köszi az ötleteket. Az ablak sajnos sima egyszárnyú bukó-nyíló. Maximum csak buktatni tudjuk majd, szellőztetni az is elég, jó sok ablak lesz a házon. A konyhabútor munkalapját hogyan lehet összehozni az ablak párkányával?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!