Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-10-04 21:44:13 2803

Hali!

 

Szubjektív vélemény, de szerintem könnyebb fél évente lepucolni a kutyanyálat a lencséröl, mint minden nap bosszankodni a plusz lencse okozta hiányosságokért. Én a poláron kívül semmi mást nem rakok az objektív elé. De talán a napellenző is megakadályozza, hogy belenyaljon a fotóalany...:)

Előzmény:
janak Creative Commons License 2007-10-04 20:24:56 2801
Jó estét!

Nincs valakinek egy felesleges, eladó 77mm-es UV szűrője? Arra jutottam ma, hogy szereznem kell egyet. Egy kutyus ma munka közben a Kossuth téren ugyanis telibe nyalta az én drágajó 17-40L-m frontlencséjét.
A katasztrófát megelőző pillanat itt látható:

http://www.nyiregyhaza.hu/gallery2/main.php?g2_itemId=88799

Igy visszagondolva elég vicces, de elkelne a védelem az obira. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!