|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2007-10-04 21:44:13
|
2803
|
Hali!
Szubjektív vélemény, de szerintem könnyebb fél évente lepucolni a kutyanyálat a lencséröl, mint minden nap bosszankodni a plusz lencse okozta hiányosságokért. Én a poláron kívül semmi mást nem rakok az objektív elé. De talán a napellenző is megakadályozza, hogy belenyaljon a fotóalany...:) |
|
Előzmény:
 |
janak
2007-10-04 20:24:56
|
2801
|
Jó estét!
Nincs valakinek egy felesleges, eladó 77mm-es UV szűrője? Arra jutottam ma, hogy szereznem kell egyet. Egy kutyus ma munka közben a Kossuth téren ugyanis telibe nyalta az én drágajó 17-40L-m frontlencséjét. A katasztrófát megelőző pillanat itt látható:
http://www.nyiregyhaza.hu/gallery2/main.php?g2_itemId=88799
Igy visszagondolva elég vicces, de elkelne a védelem az obira. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|