Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kentaura Creative Commons License 2007-10-04 08:45:57 10

Én senkit sem akartam lázítani! Elhangzottak kérdések és próbáltam rá válaszolni, de ha lázításnak tűnt, elnézést kérek.

Előzmény:
D ép lakó Creative Commons License 2007-10-03 23:24:48 9
Látod, saját magad adtad meg a választ! Az én szerződésemben benne van, hogy ők építik, én fizetek, kilépni nem igazán tudnék, csak nagy veszteséggel. Innentől kezdve baromira mindegy, hogy más szerződésekben mi van, nemdebár?

Ezért hülyeség ez a "lázítás", mert ÚGYSEM TUDUNK MIT TENNI, ha a fejünk tetejére állunk, akkor sem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!