Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2007-10-03 19:06:57 481
Nem kicsit, hanem keskenyt akartam irni...
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2007-10-03 19:06:26 480
Az elozore rimelve, ha olyan kicsi az ablak hogy ez nem megoldhato, akkor lehet osztott ablak, az also 30 centi nem nyithato, felette meg nyithato egyszarnyu, a latomezo nagy reszen nem lesz keret.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!