|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
qwertz77
2007-10-03 17:51:37
|
479
|
Nekünk 2 szárnyú az ablak, és pont középre pozicionáltuk a csapot, így mellette éppen kinyílik mindkét szárny.
Ez jóval olcsóbb mint a különféle trükkös csapok, de természetesen egyszárnyú ablaknál nem működik.
Arra ügyelni kell, hogy nagyon pontosan kimérd a munkalap végső helyét, és utána azon belül a mosogató majd a csap helyét, mert nálunk csak pár centi hely van a csap mellett (egyik oldalon gyakorlatilag semmi, a másik oldalon kb 2 centi...). |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-10-02 23:07:46
|
478
|
| Sziasztok! Most épülő házunkban a konyhában az ablak alá szeretnénk tenni a mosogatótálcát. A parapet-magasság a normál 90cm, nem szeretnék ezen magasságon változtatni. Milyen megoldások vannak arra, h. elférjen a csap a mosogatónál? (Mi ezt a lehajtható/süllyesztett csap megoldást találtuk a neten, így kinyitható az ablak.) Illetve, ilyen esetben hogyan alakul a belső párkány? Köszi!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|