Keresés

Részletes keresés

cumpika Creative Commons License 2007-10-03 16:45:01 66
Normális vízlágyító berendezésre gondoltam.
Pld ilyenre:Ecowater vízlágyító
Tepedt_ Creative Commons License 2007-10-03 11:27:37 61
Mennyi az?
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-10-03 11:20:00 60

Nem varázs sz@rra.

 

Na ja, mert az un. "vízkőoldó/vízlágyító" vegyszerek nem a varázs sz*r kategóriába tartoznak mi?

 

Humbug az egész.

 

Te már csak tudod, hiszen láttad a TV reklámban, hogy a vegyszeres kezelés után virágok nyílnak a padlón. Ez viszont teljesen reális.

 

Ezt jól bebeszélted magadnak.
Legalább mást ne kábíts.

 

A feleségem ugyanúgy végigjárta a sok sz*r vegyszert, melyek a topikban hosszászólók szerint se érnek semmit.

Az elektromos vízkőoldót fél éve használom. Azóta tiszta a hidro gőzkabinom, nincs rajta az a fehér sz*r amivel előtte állandóan kínlódni kellett.

Elhinned természetesen nem kell, felőlem akár naponta komplett vegyi támadást  intézhetsz a vízkő ellen, ha abban jobban bízol.

Előzmény:
cumpika Creative Commons License 2007-09-27 12:37:51 56
Nagyszerű elektromos vízlágyítók vannak.

Normális vízlágyító berendezésre gondoltam.
Nem varázs sz@rra.

Humbug az egész.

Azóta alig van vízkő, pedig kifejezetten kemény vizű településen lakom.

Ezt jól bebeszélted magadnak.
Legalább mást ne kábíts.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!