Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ybrik Creative Commons License 2007-10-01 09:17:46 52
  Bocs de most hétfőn olvasom a válaszod.... Egyszer van időd én meg későn értesülök:-(
Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2007-09-26 19:31:34 51
hát, nulla időm van, mire hazaesek, csak a netet van erőm pisztergázni, tehát : nem, de talán a hétvégén.

Viszont ha leegyhetesezel ez egyötös obit, elkobzom!! :-)

Párom elmegy a hétvégén sziklát mászni, én meg itthon szobrozok a girinccemmelk, lesz időm alajka 90/2.8 legendához mérni :-)

Amúgy a hétvégén össze is futhatunk!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!