Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-09-30 19:56:06 2800

Gőzöm nincs....:(

 

Talán itt válaszolnak. Gondolom gyorsaság, szinek, dpi...

Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2007-09-30 18:42:13 2799
Megnéztem a neten, kevés ismeretem szerint ez is jó lehet nekem, árban is kellemes. De miben jobb egy 40ezres mint a 25 ezres.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!