Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-09-27 22:23:45 1050

Nemrég írtunk le pár ötletet...

A hozzászólás:
labiniko Creative Commons License 2007-09-27 22:06:15 1049

sziasztok!

 

a segítségeteket szeretném kérni. félig tetőtérben lakunk, és egy hívatlan vendég, egy nyest érkezett két-három hete. Dobogva randalírozik éjjelente a tetőn, odapiszkít a teraszajtó küszöbére, a virágládákból kitúrja a földet, össze mászkál mindent a teraszon, és feltehetőleg a széken alszik, a párna állapotából és színéből ítélve (jó koszos lett). Kicsit elegünk van a komából, a tető szigetelését is féltjük, meg úgy egyáltatlán... Élve fogó csapdával szeretnénk elfogni, és elszállítani a környező erdőkbe. tudtok segíteni, hogyan tegyük ezt, esetleg van valakinek ilyen csapdája? válaszotokat előre is köszönöm. (egy megjegyzés:valaki írta, hogy igényt tartana macskára az ölyv etetéséhez. ez ugye csak valami rossz vicc volt...?)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!