|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-09-27 22:23:45
|
1050
|
Nemrég írtunk le pár ötletet... |
|
A hozzászólás:
 |
labiniko
2007-09-27 22:06:15
|
1049
|
sziasztok!
a segítségeteket szeretném kérni. félig tetőtérben lakunk, és egy hívatlan vendég, egy nyest érkezett két-három hete. Dobogva randalírozik éjjelente a tetőn, odapiszkít a teraszajtó küszöbére, a virágládákból kitúrja a földet, össze mászkál mindent a teraszon, és feltehetőleg a széken alszik, a párna állapotából és színéből ítélve (jó koszos lett). Kicsit elegünk van a komából, a tető szigetelését is féltjük, meg úgy egyáltatlán... Élve fogó csapdával szeretnénk elfogni, és elszállítani a környező erdőkbe. tudtok segíteni, hogyan tegyük ezt, esetleg van valakinek ilyen csapdája? válaszotokat előre is köszönöm. (egy megjegyzés:valaki írta, hogy igényt tartana macskára az ölyv etetéséhez. ez ugye csak valami rossz vicc volt...?) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|