|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-10-03 11:52:02
|
64
|
Te pedig a drága energiát fogyasztod az elektromos készülékeddel
kb. 500Ft/év összegről beszélünk. |
|
A hozzászólás:
 |
Agresszív nyuszika
2007-09-27 12:53:11
|
57
|
| Te pedig a drága energiát fogyasztod az elektromos készülékeddel, ami zavarja és fejlődésében visszafogja a szegény vakondokokat. :) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-09-27 11:39:22
|
52
|
| Jogos az előttem szóló kérdése. Nagyszerű elektromos vízlágyítók vannak. Én is vettem egyet, valami 20eFt volt, impulzosokkal bombázza a vizet, vagy valami ilyesmi. Azóta alig van vízkő, pedig kifejezetten kemény vizű településen lakom. Ezzel a sok szar agresszív vegyszerrel csak azt éritek el, hogy az élővizeket mérgezitek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|