Keresés

Részletes keresés

CILLI Creative Commons License 2008-06-10 17:00:58 108

Szia, segítenél esetleg?

Nálunk sajnos nagyon komoly probléma van, nem a gépekkel, hanem a csapok mennek tönkre kb 1-2 hónap alatt. Nálunk évente 5-6 zuhanyfejet kell venni, mert nem tisztítható, hanem úgy zabálja szét a vízkő, hogy szétnyomja mindenét. A konyhai csapról nem is beszélek, mert egy agyrém. Az utolsó, amit vettem 2 napig bírt működni szétszedés nélkül, a szűrője ennyi iő alatt telítődik!

A boyler teljes belsejét ki kellett cserélni tavaly, ugyanez volt a cirkó kazánjkával is. Szóval az itteni hozzászólások nagyon bölcsek (Calgon, ecet, sósav és társai, csak éppen nem vagyok előbbre).

Nagyon elavult a csőrendszerünk és bár itt az új, nincs pénzünk felásatni a fürdőszobát és átcsatlakozni az új vezetékre, ergó valamilyen más megoldás kell. Most végigbogarásztam az internetet és találtam ezeket az elektromos impulzust kibocsátó kütyüket, 3 céget is találtam 7.500-tól 30 ezer Ft-ig árulják látszólag ugyanazt és mind azt mondja, hogy az övé az eredeti, meg magyar szabadalom, meg a fene tudja...

 

Úgy tűnik, hogy neked valami ilyesmid van, elárulnád, hogy melyiket vetted és milyenek a tapasztalataid vele, hogy választottad ki a megfelelőt? Én még egyelőre azt se találom, hogy hol jön be a víz a házba...

Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007-09-27 12:53:11 57
Te pedig a drága energiát fogyasztod az elektromos készülékeddel, ami zavarja és fejlődésében visszafogja a szegény vakondokokat. :)
cumpika Creative Commons License 2007-09-27 12:37:51 56
Nagyszerű elektromos vízlágyítók vannak.

Normális vízlágyító berendezésre gondoltam.
Nem varázs sz@rra.

Humbug az egész.

Azóta alig van vízkő, pedig kifejezetten kemény vizű településen lakom.

Ezt jól bebeszélted magadnak.
Legalább mást ne kábíts.
Csavarhúzós Creative Commons License 2007-09-27 12:11:14 55
Ezek áltudományos vacakok....
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-09-27 11:39:22 52
Jogos az előttem szóló kérdése. Nagyszerű elektromos vízlágyítók vannak. Én is vettem egyet, valami 20eFt volt, impulzosokkal bombázza a vizet, vagy valami ilyesmi. Azóta alig van vízkő, pedig kifejezetten kemény vizű településen lakom. Ezzel a sok szar agresszív vegyszerrel csak azt éritek el, hogy az élővizeket mérgezitek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!