Szia, segítenél esetleg?
Nálunk sajnos nagyon komoly probléma van, nem a gépekkel, hanem a csapok mennek tönkre kb 1-2 hónap alatt. Nálunk évente 5-6 zuhanyfejet kell venni, mert nem tisztítható, hanem úgy zabálja szét a vízkő, hogy szétnyomja mindenét. A konyhai csapról nem is beszélek, mert egy agyrém. Az utolsó, amit vettem 2 napig bírt működni szétszedés nélkül, a szűrője ennyi iő alatt telítődik!
A boyler teljes belsejét ki kellett cserélni tavaly, ugyanez volt a cirkó kazánjkával is. Szóval az itteni hozzászólások nagyon bölcsek (Calgon, ecet, sósav és társai, csak éppen nem vagyok előbbre).
Nagyon elavult a csőrendszerünk és bár itt az új, nincs pénzünk felásatni a fürdőszobát és átcsatlakozni az új vezetékre, ergó valamilyen más megoldás kell. Most végigbogarásztam az internetet és találtam ezeket az elektromos impulzust kibocsátó kütyüket, 3 céget is találtam 7.500-tól 30 ezer Ft-ig árulják látszólag ugyanazt és mind azt mondja, hogy az övé az eredeti, meg magyar szabadalom, meg a fene tudja...
Úgy tűnik, hogy neked valami ilyesmid van, elárulnád, hogy melyiket vetted és milyenek a tapasztalataid vele, hogy választottad ki a megfelelőt? Én még egyelőre azt se találom, hogy hol jön be a víz a házba... |