|
|
|
|
 |
waces
2007-09-28 14:03:37
|
3908
|
| Koszi, megnezem azt is |
|
A hozzászólás:
 |
panabubus
2007-09-27 00:55:50
|
3907
|
Szia! A Soósnál van még pár darab Soligor 0.6X-os nagylátó. (52-es menettel, de átalakítóval 55-ön is megy) Egész barátságos áron. Ráadásul kétrsézes, ha szétcsavarja az ember, akkor az alja makró előtétként is műxik. |
|
Előzmény:
 |
waces
2007-09-20 15:20:11
|
3904
|
Sziasztok,
Erosen gondolkodom rajta, hogy egy makro es egy nagylatoszogu lencset beszerzek az S7000-hez. Elso korben, a pozitiv velemenyek miatt, a Raynox tipusan gondolkodom. (Raynox HD-2200 Pro - 2.2x tele elotet es Raynox HD-45Pro - 0.45x nagylatoszogu) Esetleg mas, jobban javallott marka? Vagy Raynoxon belul mas tipus ami inkabb beszerzesre erdemes?
Koszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|