Keresés

Részletes keresés

waces Creative Commons License 2007-09-28 14:03:37 3908
Koszi, megnezem azt is
A hozzászólás:
panabubus Creative Commons License 2007-09-27 00:55:50 3907
Szia!
A Soósnál van még pár darab Soligor 0.6X-os nagylátó. (52-es menettel, de átalakítóval 55-ön is megy) Egész barátságos áron. Ráadásul kétrsézes, ha szétcsavarja az ember, akkor az alja makró előtétként is műxik.
Előzmény:
waces Creative Commons License 2007-09-20 15:20:11 3904
Sziasztok,

Erosen gondolkodom rajta, hogy egy makro es egy nagylatoszogu lencset beszerzek az S7000-hez. Elso korben, a pozitiv velemenyek miatt, a Raynox tipusan gondolkodom. (Raynox HD-2200 Pro - 2.2x tele elotet es Raynox HD-45Pro - 0.45x nagylatoszogu)
Esetleg mas, jobban javallott marka? Vagy Raynoxon belul mas tipus ami inkabb beszerzesre erdemes?

Koszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!