Keresés

Részletes keresés

Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007-09-27 10:23:17 50
Hát én évek óta sósavazom a klotyót, de semmi baja. (Nálunk igen kemény a víz.)
A hozzászólás:
Who111 Creative Commons License 2007-09-26 21:21:14 49

Asszony használ Harpic-ot, én néha éjszakára beleöntök fél üveg ecetet.

Egyébként ezt a megmarja dolgot vegyészmérnök kollégám mondta, mikor

felolvastam neki a hozzászólást.

Pontosabban úgy kezdte, hogy a tömény savval vigyázni kell, mert...

Előzmény:
Tepedt_ Creative Commons License 2007-09-26 12:26:11 36
Te mit használsz a WC-dhez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!