|
|
|
|
 |
Agresszív nyuszika
2007-09-27 10:23:17
|
50
|
| Hát én évek óta sósavazom a klotyót, de semmi baja. (Nálunk igen kemény a víz.) |
|
A hozzászólás:
 |
Who111
2007-09-26 21:21:14
|
49
|
Asszony használ Harpic-ot, én néha éjszakára beleöntök fél üveg ecetet.
Egyébként ezt a megmarja dolgot vegyészmérnök kollégám mondta, mikor
felolvastam neki a hozzászólást.
Pontosabban úgy kezdte, hogy a tömény savval vigyázni kell, mert... |
|
Előzmény:
 |
Tepedt_
2007-09-26 12:26:11
|
36
|
| Te mit használsz a WC-dhez? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|